Z Miloše Knora se stává módní ikona. Nechává si radit od dvorního stylisty modelky Verešové!

Bavič Miloš Knor velice rychle pochopil, že dnes nestačí být jenom výborným komikem, hercem či moderátorem, ale že i oblečení je pro umělce hodně důležité. Knor se rozhodl otázku šatů nepodceňovat a snaží se být jedním z nejlépe oblékaných mužů v umělecké branži.

Číst více

Ruda z Ostravy skončil!

Poděkování od Miloše Knora drahému kamarádovi a kolegovi.
Vzkaz od Miloše:

„Mnohokrát děkujeme Rudovi u Ostravy za jeho práci pro KOMIKY s.r.o. Byl jsi naším zakládajícím členem a nikdy na tebe nezapomeneme. Přejeme ti v OKD hodně štěstí a úspěchů. Rubej i za nás!!!
Miloš Knor a KOMICI s.r.o.“

Sedm statečných z Primy pokřtilo krokodýla v Protivíně

08.08.2016 Zoom.iprima.cz
Komik Comedy Clubu Miloš Knor pojmenoval krokodýla po kolegovi – Ruda z Ostravy.

Číst více

Podívejte se, jak vypadala brněnská svatba baviče Knora

21.08.2015 Médium: iDNES.cz – zprávy, kterým můžete věřit Miloš Knor (47) je známý hlavně z pořadu Na stojáka. Na jeho svatbě s přítelkyní Evou tak nemohli chybět další stand-up kominici. Přišli Lukáš Pavlásek i Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy.

Číst více

Bavič Knor do toho praštil: Mrkněte na veselku velkou jako Brno!

20.08.2015 Médium: Blesk.cz Podruhé v chomoutu. Komik, moderátor a scenárista Miloš Knor (47) se oženil. Na svatbě mu dělali společnost Michal Kavalčík (40) alias Ruda z Ostravy či Tydýt Lukáš Pavlásek (37).

Číst více

Komici s.r.o.

13.05.2015 Médium: Akce a kultura – Informuji.cz Iva Pazderková alias Blbá blondýna, Ruda z Ostravy, Miloš Knor a Richard… | Slavkov u Brna – (2015-06-21 20:30:00 – 2015-06-21 00:00:00)

Číst více

Známí moderátoři v říši divů: Tohle s nimi udělá pohled na čtyři polonahé dívky

30.01.2015 Médium: Super.cz Pro tým Dalibora Gondíka (44) (moderátor Vladimír Hron, bavič a moderátor Miloš Knor a herec Radúz Mácha) bylo natáčení posledního dílu pořadu Muži proti ženám jako procházka růžovou zahradou.

Číst více