Bavič Miloš Knor velice rychle pochopil, že dnes nestačí být jenom výborným komikem, hercem či moderátorem, ale že i oblečení je pro umělce hodně důležité. Knor se rozhodl otázku šatů nepodceňovat a snaží se být jedním z nejlépe oblékaných mužů v umělecké branži.

I proto Miloš neváhal zapózovat s manželkou Evou před objektivem fotografky Lenky Hatašové v atraktivních prostorách hotelu Boscolo Prague. 

„Připadám si, jako by mi to tu patřilo,“ smál se Miloš v dobře padnoucím obleku, který mu doporučil jeho dlouholetý dvorní stylista Martin Gruntorád.

„Miloš se vždy oblékne podle charakteru společenské události. Jsem přesvědčen a on mi to i potvrdil, že mu to kromě skvělého pocitu přináší i respekt a pozitivní ohlasy. Nepodceňuje ani volnočasové oblékání a opravdu si na tom zakládá,“ prozradil Martin, s kterým Knor konzultuje sebemenší módní detaily.

Exkluzivní fotografie využije Miloš Knor pro prezentaci své osoby a umělecké agentury Komici s.r.o. nejen v Čechách, ale i v zahraničí, kam by rád rozšířil svůj byznys.